Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Órák óta tartó komfortszopi?

Órák óta tartó komfortszopi?

Figyelt kérdés
3 hetes kisbabám szépen eszik, szépen gyarakpodik. Nappal általában kézben alszik, este szépen le lehet tenni. Ma délelőtt többször tettük le, és nem tudom hogy ezzel van-e összefüggésben, de délután 4 óta, egyfolytában, de tényleg, túlzás nélkül csak komfortszopizna. Délután 4 óta ha csak kiesik a szájából máris üvölt, teljesen zaklatott. Néha kortyol pár nagyot, de egyébként főképp csak cumizik rajta. Közben bealszik, de aközben is cumizgatja a melllet, egyből észreveszi ha nincs a szájában. Normális hogy több mint 6 órája ez van? Neki se jó úgy látom, zaklatottabb sokkal mint máskor.
2023. máj. 14. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás.
2023. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer csinált ilyet a gyerekem. ,,Csak" 3 órán át, hajnali 2-től 5-ig. Elég hosszúnak tűnt az a 3 óra.

Tejem volt, gyerek egészséges volt. Nem tudom mièrt csinálta.

2023. máj. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes növekedési ugrás. Lesz még 6 hetesen, 3 és 6 hónaposan is. Nálunk ugyanez ment, de a 6 hetes még ennél is durvább volt. 😅
2023. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is növekedési ugrás. Nekünk a 6 hetes volt a legrosszabb. Minél többet van mellen, annál előbb vége lesz, csak éld túl addig, egy pár nap és vége (nekünk 2 nap volt ilyenkor, amikor enni nem tudtam sírás nélkül, annyit volt mellen).
2023. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes a fiam, kb 3 napos kora ota ez megy. Voltak olyan napok, hogy 10 orat volt folyamatosan cicin (kiveve pelenkacsere), ha megprobaltam elvalasztani, orditott, de ugy, hogy levegot se vett es mar nagyon voros volt a feje.


Kezdek ebben tonkremenni, nagyon sok mar, nem latom a veget….

Lesz vege? Biztassatok engem is kerlek :D

Cumit nem fogadja el sajnos.

2023. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás lesz ez. Nekem még hordozás kozben is azon csungott, meg mindig kb, de nem szabad ezen bedepizni, el kell fogadni, hogy neki most erre van szuksege, így hamarabb vége lesz. Ha sokszor megprobalod elvenni tőle csak annál jobban nem engedi el. Kitartás, nézz közbe filmet, hallgass zenét, olvass, vagy legyen testkozelben hordozoban rajtad, szerintem az sokat segít
2023. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!