Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej fejése kézzel üvegbe?

Anyatej fejése kézzel üvegbe?

Figyelt kérdés

Rendesen letisztított mellből lehet kézzel fejni üvegbe, amit aztán el is rakhatok hűtőbe? Elég sok tejem van, és szeretném minél kevesebb macerával eltenni.

Köszi a válaszokat előre is!


2023. júl. 28. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kézzel fejni éppen, hogy macerás...de tanulható.
2023. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy elrakható

Nekem pl mellszívóval nem ment egyáltalán. De kézzel simán tudtam fejni.

2023. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Elektromos mellszívó jobb,gyorsabb és nem olyan fájdalmas. Amúgy én simán mélyhűtőbe tettem spéci anyatejes zacskóba.
2023. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kézzel volt gyorsabb, mert rájöttem, hogyan tudom a kezemmel rendesen körülölelni, és hogyan nyomjam, hogy spricceljen a tej. A mellszívóval csak csöpögött.
2023. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
4-es a mellszívó nekem is csöpögött amíg nem jöttem rá a helyes technikára,kB úgy mint nálad a kézi lefejésnél.
2023. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kézzel gyorsan sokat tudtam fejni, mellszívókkal meg nehézkesen ment. Megint kézzel fejnék, ha szükséges lenne.
2023. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!