Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Itt a vege? Hagyjam abba a...

Itt a vege? Hagyjam abba a szoptatast?

Figyelt kérdés

13 honapos kislanyom napkozben mar nem szopizik(ha megkinalom altalaban kortyol parat es megy dolgara)

Ejszaka viszont mikor megebred (eleg sokszor) akkor altalaban cicin alszik vissza, vagy pedit vizet adok neki.

Mostmar nagyon erzem,hogy iszonyat keves a tejem, sokszor van,hogy szivna de felsir(gonolom nem jon mar neki eleg)

Elkene engednem, es csak a vizzel kinali este?

Egyebkent naokozben nagyon rossz evő.. mindenbol alig alig eszik..kenytelen vagyok a tej,gabona,sinlac pepeket erolteni, mert mar vervetelre is elkukdtek a rossz hizasa miatt. (Mindent rendben talaltak)


2023. aug. 2. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ezt egy szoptatási tanácsadóval beszéld meg! Relevánsabb amit ő tud mondani, mint itt az egyszeri anyukák.
2023. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ami nem megy nem kell erőltetni, elég nagy már.
2023. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Rendezd le magadban, mert úgy látszik, neked ez már rég fontosabb, mint neki, és nyugodtan engedd el, eleget szoptattad.
2023. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már nem érdemes szoptatni. Én örültem volna, ha eddig tudom.
2023. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Tök jó, hogy több mint egy évig szoptattad, szerintem így már sok értelme nincs próbálkozni,ha nincs is tejed és visszaalszik a vízzel is.
2023. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!