Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma pizzát ettem és utána egy...

Ma pizzát ettem és utána egy jégkrémet. Ami miatt majd le haraptak a fejem hogy szoptatos anyuka kent én ezt hogy is képzelem teleg artotam ezel a babámnak? El alvás előtt nyoszorgott egy kicsit most meg békésen alszik.

Figyelt kérdés
Miotta szoptatok vagyis 4 hete a kicsi születése otta folyton ehesnek érzem magam. De akárminek olvasok utána azt írja hgy árt a babának mar azt semm tudom mit ehetnek az nélkül hogy feljek nehogy bajt csinaljak imádom hogy anya tejes a babám de kezdem meg bánni hogy szoptatok ha ezel artok neki….minden kajanak utána nezek éves előtt vagy inkább nem is eszem Kísé kezd ez mar sok lenni…
2023. aug. 26. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan eheted ezeket, nem lesz baj. Többet árt, ha ráfeszülsz
2023. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 babyboom567 ***** válasza:
96%
de ezeket miért nem lehet enni?
2023. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy ártottál
2023. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ehetsz mindent.
2023. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Se a pizza se a fagyi nem probléma, miért lenne? Amíg nem vagy eltiltva a tejtől esetleg, addig egészen nyugodtan. A pizzában meg igazán semmi káros nincsen. Rengeteg szénhidrát, legalább lesz tejed rendesen. :D
2023. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Az olaszok már rég kipusztultak. Nem?

Ezeket miért is ne ehetnéd?


Azt egyél amit akarsz.

Max fáj egy kicsit a gyerek hasa utána. Akkot majd azt kerülöd egy darabig. Ennyi.

2023. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
MINDENT lehet enni, amire nem reagál rosszul a baba.
2023. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt a hülyét, aki ezt mondta neked, jerüld el nessziről.
2023. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ki mondta? Nagyon idős?
2023. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi. Dehogyis ártasz ennyivel, lazulj el kicsit.

Ha a baba tejfehérjeérzékeny, indokolt LEHET az anyának kizárni a tejtermékeket az étrendjéből, de ennek kapcsán is olvastam már azt is, hogy full mindegy, elvégre az a fehérje megemésztődik nálad aminosavakká és nem jut át a tejedbe. Logikusnak hangzik.

Amivel észnél kell lenni, azok a sok illó anyagot tartalmazó kaják: fokhagyma, hagyma, egyes fűszerek.

2023. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!