Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha megcsipett a kullancs...

Ha megcsipett a kullancs azért szoptathatok? De mi van ha fertőzött volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem hívd fel az ügyeletet és ők pontosan tudják (reméljük), hogy ilyen esetben mi a teendő!

Vagy a gyermekorvosod lenne a legjobb!

2010. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én végigjártam ezt a kálváriát a nyáron, volt egy kullancsom és fertőzött is volt, viszont szerencsémre még 10 éve beoltattam magam ( de az emlékeztetőt évek óta nem kaptam meg) és termelt ellenanyagot a szervezetem, igy enyhén jöttek ki a tüneteim, igaz a fejem borzasztóan fájt, hányingerem volt és lázam, de nem lett komolyabb bajom, de nem is ez a lényeg. Akkor volt a babám 3 hónapos anyatejes, nekem ahányfelé kérdezgettem mindenhol mást mondtak. A gyerekorvosunk azt mondta, hogy lehet, felküldtek vérmintát pestre az epidemiológiai központba ott is megkérdeztem, ott azt mondták, hogy sajna átmegy tejcibe, fertőző osztállyal a városunkban napi szinten tartottam a kapcsolatot, ott is azt mondták, hogy nyugodtan szoptassak. Végülis szoptattam, nem lett semmi baja a babámnak, de tényleg kb. ez olyan kérdés volt, mint amikor a H1N1 oltást kérdezgettem még pocakosan, arra is ahány embert, orvost, védőnőt kérdeztem, annyiféle választ kaptam. Szóval nehéz kérdés, hívj fel egy olyan embert, akiben megbízol ( pl. gyerekorvos, védőnő) és kérdezz rá tőle.
2010. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. okt. 20. 12:03
 4/4 xStefix ***** válasza:
Pont az előző anyuka kálváriájából okulva én inkább szoptatási tanácsadó megkeresését javaslom, elvégre ők a legkompetensebbek a témában!!!
2010. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!