Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Homeopátiás készítménnyel...

Homeopátiás készítménnyel sikerült már valakinek elapasztani a tejet, hogyan, meddig tartott? Csak fejek, sok tejem van még mindig.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan lássak neki a tej apasztásának. Csak fejem a tejet,ezért félek, hogy apasztáskor begyullad ha csak picit fejek ki belőle.Szóval jól jönne egy-két jó tanács, tapasztalat, hogyan is lássak neki.Mire számítsak,meddig fog tartani.

köszi előre is.


2010. okt. 20. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! mi fokozatosan hagytuk el a szopit, amikor elhatároztam, hogy már elég, akkor nem fejtem, aztán kevesebb szopi, végül csak este volt vacsi után. És nem gyulladt be a cici, meg semmi gond nem volt. még van tejem (pedig lassan fél éve nem szoptatok), de nem zavaró, nem folyik, észre sem lehet venni. szoptatás végleges abbahagyása után még 1(!) évig vissza lehet hozni a tejet, szóval talán a fejésnél nem kellene kifejni teljesen, mindig kevesebbet és egy idő múlva minimális fog csak termelődni. az én tapasztalatim szerint.
2010. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!