Mikor lesz ez jobb?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 napos.

Nappal alszik 2-3 órákat, éjszaka egyszerűen csak cicin lenne folyamat. Ha leválasztom, azonnal sír.

Van egy 5 éves kislányom is, akit 1-2 héten belül nekem kell rendezni (oviba készülődés stb.).

Így fizikai képtelenség lesz..

Kisfiam tapszert is kap, de megissza az adagot és ugyanúgy cicit kér. Amivel nem is lenne semmi baj, de órákig nem kivitelezhető..

Ki hogy tudta ezt megoldani?

Mennyi ideig tartott ez az időszak?

Nem szeretném sírni hagyni, de tartok tőle, ha már két gyereket kell majd rendezni, nem fog máshogy menni :/


dec. 6. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Cumit adni neki próbàltàl?
dec. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Cumizik rajtad. Élő cuminak használ, amit vagy elviselsz vagy adsz neki mást. Cumit, rongyot, összebújtok, de nem kap cicit. Ez sírással fog járni, de nem lesz tőle drogos tini, hiába próbálják lelkileg terrorizálni az anyákat manapság
dec. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én megtanultam sétálva szoptatni. :D Lehet hordozókendóvel is tartani a babát miközben szopizik. Éjjel jól beigazítottam mindent, hogy kényelmesen tudjak aludni, amíg ő szopizik, csak néha keltem fel, amikor néha kiköpte és kérte vissza. 6 hetes korára javult a dolog, 8 hetes korára teljesen elmúlt és utána már csak 2 óránként evett.

Nem mondom, hogy ezt kell csinálni, csak tipp, ha ezt szeretnéd csinálni, de nem tudod hogy. Kitartást! :)

dec. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
#3 vagyok, a cumit én is próbáltam, de ökendezett tőle, a mai napig utálja. :(
dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem ördögtől való a cumi. Ebben a helyzetben és a nagyobb gyerek és saját érdekedben is kipróbálnám.
dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 éves a kisfiunk, 2 hónapos a kislányunk, így hasonló helyzet van nálunk is. A kislányunk csak anyatejes. Éjszaka vagy fekve szoptatok, vagy van egy kényelmes szoptatós fotelem. Amikor ennyire kicsi volt, ő is egész éjjel cicin akart lenni, legjobban ott aludt. Most 2 hónapos, és már 2-3 hete simán le tudom tenni szoptatás után, alszik az ágyában. Ezt arra írom, hogy vajon meddig fog tartani.

Nálunk a reggeli készülődés nagyon nyögvenyelős. Negyed 7kor felkelek, gyorsan összekapom magam, megcsinálom a reggelit. Utána ébresztem a kisfiunkat, közben kikészítem a ruháját. Megreggelizünk. Közben felébred a baba, apukája tisztába teszi, kicsit szórakoztatja, aztán leülök szoptatni. Közben a kisfiunk elmegy wc-re, fogat mos, megmosakszik, felöltözik. Aztán öltözés kinti ruhába, és indulunk babakocsival az oviba.

Cumija nincs a babának.

dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyemnek volt cumija, de 3 honapos koraig ez ment cumi mellett is. Majd egyik naprol a masikra kibirt 2-3 orat is.
dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
9 napos még szép hogy szopizik hisz meg kell sokszoroznia a születési súlyát,de második gyereknél már tudhatnád hogy sajna ez van. Amúgy tápszerrel sem fog jobban aludni,most neki erre van igénye hogy rajtad legyen 1-2 hónap és jobb lesz addig hordozókendővel szoptatás. Kitartást.
dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha napközben csak enni kel fel valószínű felcserélte a nappalt az éjszakával. A kisfiam ugyanilyen volt, napközben átaludta ahogy a nővére sikítozik mellette, éjszaka nem aludt cici nélkül, folyamat evett volna.

Helyre fog állni, addig is úgy tudsz ezen gyorsítani, ha napközben nem sötétítesz alváshoz, nem jártok lábujjhegyen, teszitek a mindennapi dolgotokat. Este legyen egy rutin, nálunk fürdés és azután már csak álomba szoptatás volt, majd be a kiságyba, legyen csend és sötét, ha ébred csak annyi fényt kapcsolj, hogy ne ess orra, minden etetés után vissza az ágyába,baromi fárasztó tudom, de helyreáll a rend idővel, nekek egy 2,5 éves volt egy újszülött mellett, nem is tudom hogy maradtam életben. 😄

dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!