Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől szívhat gyengén a...

Mitől szívhat gyengén a mellszívó?

Figyelt kérdés
Medela elektromos mellszívóm van, egyik percről a másikra elkezdett gyengén szívni. Először azt hittem, hogy a membrán szorul cserére, de most jött meg az új és ugyanúgy gyengén szív újjal. Minden csatlakozást ellenőriztem, erősen be van minden dugva, cseréltem az a kis sárga pici valamit, amibe a membrán van illesztve és azt a könyök elemet is, amelyik a tejgyűjtőt/csövet/tölcsért köti össze. Mégis gyengén szív. Valakinek volt hasonló? Mi lehet a baj?
dec. 6. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer fordítva dugtam be az egyik csövet, és akkor csinált ilyet. Szívott csak nagyon gyengén.


Vagy ha valahol meg van csavarodva a cső, attól is lehet.

dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindenhogy forgatni, de nem lett jobb. De lehet, hogy tényleg a csővel van valami, pár napja a totyogós nagylányom ellopta és pár percig nem vettem észre, ki tudja, mit csinált vele. :(
dec. 6. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elemmel vagy hálózatról megy? Nekem elemmel kevésbé szív, mintha kábellel menne. Ha elemmel használod nem lehet, hogy merül az elem?


A sárga bigyót amin a membrán van jó irányba raktad? Ha nem teljesen oldalra néz nekem talán akkor is gyengébb.


(Medela Mini electric)

dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3, nekem a mini ugyanígy ment tönkre, hogy egyre kevésbé szívott, pedig már minden részét kicseréltem. Egyszerűen elromlott a motor.
dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Powerbankről, de már próbáltam hálózatról is. Próbáltam oldalra fordítani, bár én eddig nem vettem észre, hogy az számítana, de nem segített most. Még veszek hozzá egy új csövet, hátha. Másfél éve vettem, sokat használtam, de ennyi idő alatt akkor se kéne tönkremennie. Medela Swing Flex az enyém amúgy.
dec. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!