Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnék fogyni szoptatás...

Hogyan tudnék fogyni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Az első 3 hónapban egyszerűen remegett a kezem a cukor után, próbáltam visszafogni magam amennyire csak bírtam, de egy jó 5 kilót híztam. Szeretném ezt visszafogyni. Nem gyorsan, nem drasztikusan, csak javítani a helyzeten. Napi negyed óra intenzív edzést csinálok (többre nincs időm sajnos, de azalatt is nagyon kifáradok, leizzadok). Kerülöm a hozzáadott cukrot (mostmár megy szerencsére), próbálok sok zöldséget, rostot enni. Mivel lehet még segíteni, ami nem megy a szoptatás róvására?
dec. 10. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet és fontos hogy rendszeresen legyen az evésed. (Mármint mindennap ugyanakkor egyél.) Egyél sok zöldséget. Meg lefekvés előtt legalább 1 órával (vagy 2) ne egyél.
dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a rendszeres evés nem volt meg, de akkor ráállok. :)
dec. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!