Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sokkal kevesebb a tejem,...

Sokkal kevesebb a tejem, meddig fogja keresni a kisfiam a cicit?

Figyelt kérdés

Megrázkódtatás ért, hiába próbálom a tejet növelni, sajnos alig van.


Kisfiam nagyon sokat van mellen.

De mi lesz, ha egyáltalán nem lesz tej?


Akkor is keresni fogja szegény? :(


Szoptatasi tanácsadó is volt kint.

Kap tapszeres pótlást jelenleg.


dec. 10. 11:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

Ha esetleg vegleg tapszeres lesz, at fog szokni cumisuvegre es ennyi.


Nem o lesz az elso es utolso gyerek, akit nem szoptatnak. De mostanaban ez mar nem tudom hanyadik ilyen kerdes, hogy jajj mi lesz vele, ha nem lesz cici.

Nem tudom, hogy te irogatod-e ki oket, vagy mas, de nem lesz semmi extra, nyugi.

dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon szoptatás párti vagyok, de ha éhes a gyerek, akkor nem szabad kínozni, hogy nem kap pótlást.

Kérdezó, ismered a power pumpingot? Nekem azzal és görögszéna kapszulával sikerült megháromszorozni, amit szoptatáson felül fejni tudtam.

dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Melegborogatás a mellre, sokszor rátenni a picit minden nyekkre, tápszonda. Amúgy honnan tudod hogy mennyit eszik? Méregeted?

Az hogy mennyit tudsz fejni, nem mérvadó, nekem úgy hogy volt tejem 10mlt sikerült fejni fél óra alatt a legerősebb fokozaton.

Meg a babáknak van egy bizonyos időszaka amikor növekedési ugrásuk van és akkor többet akarnak mellen lenni hogy később több legyen nekik. Van pisis meg kakis pelus elég? Sír, nyugtalan? Vagy nyugodt boldog?

dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

2 hetes lesz holnap.

Egyébként nyugodt, annyi, hogy a 3 óránkénti tapszer nem elégíti ki. De kap anyatejet is, csak nagyon kevés van :/

dec. 10. 16:08
 16/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nagyon kevés?
dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

3 orankent? 8 honapos kisfiam se eszik idore. Van, hogy 4 orankent, van, hogy 2 orankent ehes.


Egy 2 hetes babara miert kell raeroltetni az idore evest? En ilyenrol meg nem is hallottam.

dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
17, Régen volt módi hogy 3 óránként etették a gyereket ha akarta ha nem.
dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Bogica0616 ***** válasza:
42%
Kérdező, keresni fogja a cicit meg jó sokáig ez egy ösztön. Ha éhes, ha aludnia, ha megijed. Ezekre mind a cici vagy cumizás a válasz, de erre kaphat cumit vagy cumisüveget.
dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A tapszerre értem a 3 óránkénti etetest.

Azt gyakrabban nem lehet, ha jól tudom.

dec. 10. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!