Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos baba extrém módon...

10 napos baba extrém módon hasfájós. Milyen gyógymódok vannak erre ?

Figyelt kérdés

Amióta a kórházból haza jöttünk extrém módon hasfájós a pici. Szoptatás után nem tudott büfizni, pukizni. Lefejtem, gondoltam hátha a szoptatási technika nem jó, de úgy sem lett jobb.Mivel az utolsó trimeszter óta én is nagyon "szeles" vagyok ezért jobbnak láttam ha nem szoptatok amíg helyre nem jövök. Vettünk tápszert és azt eszi illetve bio gaia és coli comfort cseppet.

ezekkel egész jól elvagyunk. Evés után szépen jön a büfi, aztán alvás, anyatejnél ilyen nem volt.

Ami viszont pluszba aggaszt, hogy nincs neki kaka most...


Több orvossal is beszéltem, mindegyik azt javasolta, hogy az anyatejet ne vonjam meg tőle, de én nem merek adni neki, mert vigasztalhatatlanul sír tőle.


Járt már valaki hasonlóan?

Ha igen, mi volt a megoldás?

Szeretném szoptatni, de szenvedni látni viszont nem akarom minden kaja után. Így ő se és mi se tudunk pihenni.


A válaszokat előre is köszönöm!



dec. 13. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A tej szoptatás KÖZBEN termelődik. Legyen sokat mellen, akkor alkalmazkodik a termelés az igényhez
dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyam. Allitolag volt szoptatasi tanacsado nalad, de olyan hulye informaciokat mondasz kerdezo, hogy az agyam eldobom.

Nem tudom ki volt nalad,de szerintem meg idoben vagy, keress mast, aki tenyleg segit.


[link]

dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12.

köszönöm a linket :)

dec. 14. 21:11
 14/15 Bogica0616 ***** válasza:
26%
Az anyatej tele van laktozzal. Ha eszel tej terméket még több alergizaloval lesz tele. Olvass nyugodtan utána. Elkerülni úgy kell, hogy 20 milit kifejsz szoptatás előtt, ugyanis ebben az első 20 miliben van a legtöbb laktoz. De nem hiszem, hogy ez a gondod, ha tápszerrel még nincs gondja a kicsinek. Meiket adtad neki?
dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként ha neked rendben van a bélrendszered, azaz nincs áteresztés, akkor voltakepp barmit ehetsz. Nekem mint kiderült a glutén volt a ludas, az okozta az áteresztést, amint elhagytam, a gyereknél elvágták a hasfájást. Szóval mielőtt nem eszel káposztát, kelbimbót és társait, meg tejtermékeket, lehet érdemes megpróbálni ezt is. 🤷‍♀️
dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!