Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt komolyabb problémátok a...

Volt komolyabb problémátok a fogaitokkal terhesség és szoptatás alatt vagy után?

Figyelt kérdés
Nekem iszonyú rosszak lettek.Törnek le és gyengülnek.Ki is kellet húzatnom egyet és sajnos kell is még.Mit tegyek, hogy jobb legyen?Még szoptatok. 8 hónapos a babám.
2010. okt. 23. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhessèg alatt elkezdett nőni a bölcsesség fogam, szájzárat kaptam, ki kellett műteni. Na meg folyamatosan romlottak a fogaim a tömések mellett, meg addig jó fogaim is kilyukadtak!

Szoptatàs végeztével elmentem a dokihoz, az összes lyukát betömte, az első 4 fogsmra cirkon koronát rakott, kifehérítettem a fogaimat, most mindd egészséges, szép fehér, senki meg nem mondaná hogy sz első 4 korona.

Mind ez 300.000- be került :S

2010. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyanúgy jártam én is mint te.Most már semmit sem tudsz tenni.Kell egy jó fogorvos aki megcsinálja.Nekem is a nyáron csinálták meg(egy vagyonért).Sajnos a terhesség egyik velejárója.Nem akartalak megijeszteni,bocsi!
2010. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A felső rágófogaim mentek tönkre.Darabokba törtek le.

1-et kihúzott, iszonyatosan kellemetlen volt, de hát ez van. 2 hét múlva kell visszamennem, hogy kihúzza a többit is.

Ha felül mind a két oldalon kell pótolni a rágókat, mennyire számítsak (ár)? És fáj a elrakás? Hogy csinálják?

2010. okt. 23. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első babámnál 4 fog lyukadt ki zsinórba tömethettem 36-37 hetes pocakosan...

Aztán a második babánál calcividet szedtem mindennap )calcium plusz d vitamin) és csak egy fogam lyukadt ki.

Front fogat amúgy nekem is mostanában fognak csinálni (de az nem a terhességgel függ össze ami miatt tönkrement) és van olyan h implantáció a kihúzott fog helyén, marha drága egy darab vagy 100 ft...viszont olyan mint a sajátod, gyönyörű és 20-30 évig nincs rá gondod.

A másik lehetőség a korona ha le van törve egy fog de gyökere az van (nálunk olyan 35 körül van egy porcelán de nem pestiek vagyunk)

A harmadik ha ki is kellett húzni a fogakat akkor a szomszédos fogak lecsiszolása és híd ráhúzása jöhet. Ez nem tudom pontosan mennyi de 50 ezer biztos van...Én hónapok óta gyűjtögetek...:(

Ja és én is 2x 1 évig szoptattam is.

2010. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 implantátum 200 ezer kb.

Korona, lecdiszolják az előtte mögötte lévő fogsid, és 3- at raknak fel, hidat, az olyan70-80 eter, mind két oldalra 150 kb.

Vagy a kivehető protkó, 80.000 kb.

Az implantátum a legjobb, sokàig tart, és nem kell lecsiszolni a szomszèdos fogakat.

2010. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már a 6. héten kezdődött a fog romlás...az összes ami egy kicsit is rossz volt, vagy eleve tömött elkezdett romlani...gyökérkezelés, tömés, foghúzás, és még nincs vége! :-( De marha drága...
2010. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!