Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más 5 hónaposával is ilyen...

Más 5 hónaposával is ilyen nehezen megy a szoptatás?

Figyelt kérdés

Már hetek óta alig bírom megszoptatni a babám. Hetente váltogatja, hogy melyik mellem kell neki, váltásnál az az egy nem termel elég tejet, úgyhogy felszaporítja magának pár nap alatt, aztán pár nap múlva kezdődik ez az egész előlről a másik mellel. Szopizás helyett nézelődik, folyton kiköpi, aztán el is felejti, hogy miért kezdett el üvölteni, éhes, de 10 percen keresztül rúgdos, szenved, mire elkezd enni. Ha el is kezd enni 2-5 perc után abbahagyja, és 20 perc múlva megint enne. A nappali nem evések miatt óránként kel éjjel enni. Van elég tejem, és nem kapott soha cumit, nem az a baj. Nem is a fogzás, mert ha bekenem a fogát, akkor is ugyanezt csinálja. Az első gyerekemmel fejtem, az is nagy szívás volt. Azt hittem, hogy a szoptatás ennél jóval egyszerűbb lesz, de ugyanolyan szenvedés.

Másnál is így megy a szoptatás? Ez normális? És ha igen, mikor lesz jobb? Türelmes voltam eddig, tudtam, hogy egy újszülöttet egész nap szoptatni kell, de 5 hónapos korára lehetne már könnyebb.


febr. 15. 09:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!