Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, ha 2 órán át eszik...

Normális, ha 2 órán át eszik a 3 hetes babám?

Figyelt kérdés

Eddig 20 perc alatt megette, amit akart.

Azonban pár napja napi 2x 2 órán át eszik, ami azért elég hosszú idő, a többi etetés 20,30 percnél nem hosszabb.

Mellette pedig hasfájós.

Már mondtak mindent nekem, hogy adjak cumit, válasszam le, adjak tápszert stb.


Azért is zavar iszonyatosan, mert tudom, hogy hasfájós.

Ha leveszem ölbe veszem elkezdi enne a felsőm nagyokat kapdos a szájával.


Holnap lesz 4 hetes.



febr. 26. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Teljesen természetes. Nagy hülyesèg, hogy tàpszert vagy cumit adj neki.

Nekem is volt, hogy ilyen sokàig evett a babàm, kb. pont ennyi idősen. Kèsőbb rövidültek a szoptatàsok. Rengeteg tejem volt- gondolkm a sok szoptatàsnak is köszönhetően- ès nagyon jòl fejlődött a pici.

febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi😍

Már most elkezdtem fekve szoptatni, mert ülve már sírhatnékom van a derekam úgy fáj, pedig még nem is nehéz a babuci.

febr. 26. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy növekedésk ugrása van? Ha igen, pár nap, max egy héten belül vége ennek, és újra normálisan fog enni. Addig is, minél gyakrabban teszed mellre, annál előbb túl vagytok rajta. A cumi, tápszer pont hogy rontana ezen.
febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen, 6 hetes korig ujszulott, addig az is normalis ha 24 orabol 20-at szopizik.

Persze a tapszeres az mas, ott az eves a lenyeg, szoptatasnal meg a kozelseged.

febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Érzed is, hogy szopik, vagy a végén már csak cumizik? Mert 2 óra alatt igen sokat enne. Vagy lassan eszik? Nekem fura kicsit, de még pici, kell a közelséged. 2 babánál erre nem lesz idő, sajna.
febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta 5-ös, hogy most azonnal akar szülni még egyet. :D Annyi ideje van a babájára, amennyit rá akar szánni.
febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hasfájósság ezer más dolog is lehet, sokszor totál pszichés alapon. Vannak jó szoptatós csoportok a facebook-on, én a helyedben inkább szoptatási tanácsadóra hallgatnék, nem arra, aki szerint el kell választani egy újszülöttet, amikor a WHO fél évig javasolja a kizárólag anyatejet, minimum 2 évig meg a szoptatást. Amúgy megjelöltem a kérdésed, hogy rossz kategóriában van, mert a Szoptatás kategóriában talán többen válaszolnának. Nem tudom, ezek a válaszok miért vannak lepontozva, hiszen evolúcióbiológiai tény, hogy a szopás 2 lényege a csecsemő számára az étkezés és a fizikai érintés, ami az evolúció során kulcsfontosságú volt az embergyereknek, mert ha nem volt a közvetlen közelében az anya, akkor gyorsan megették.
febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!