Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rossz lehet a tejem ?

Rossz lehet a tejem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2napja a 6hetes babámnal divatba jott az h felkelt eszik 5percig mohón utána vissza rakom bufi utan eszik és 5 perc után elkezd keservesen sírni. Megbufiztetem és 15 perc múlva megprobalom rá rakni de akkor is folytatódik siras viszont a kezén cuppog de nem sír . Próbáltam cumisuvegbol is de ugyan úgy sír. Ennyi idő alatt nem tartom valószínűnek hogy jól lakna. Az elmúlt héten se hízott csak 65g ot
márc. 8. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a hasa,de keress fel szoptatási tanácsadót. Olyan nincs hogy rossz a tejed,lehet csak baby biogaia és espumisan kell neki.
márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A biogaia-t tegnap elkezdtem adni neki az espumisam meg megcsavarta a kis pocakjat
márc. 8. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor hízott. 65 grammot. Nem egyformán hiznak a kicsit. A genetika is számít. Na meg 6 hetes, mozoghatnak a fogcsírák is, lehet hogy épp nől és épp cicizik többet hogy legyen teje. Amúgy 5 perc alatt is képes jól lakni. Az én kislányom 5-10 perceket evett, a többit aludta a cicin mégis jó volt neki. A pisis pelenkákat nézd hogy mennyi van. Nem kell egyből cumisüveghez meg tápszerhez nyúlni. (Azt írtam hogy egyből ne, nem azt hogy éhezzen, ezt mindenki másnak írom, mert tudom hogy erre itt sokan ugranak....)
márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Miért adsz cumisüvegből is? Simán lehet cumizavaros a leírtak alapján.

Hagyd csak mellen, ne adj cumiból, ne fejjél. 6 hetes, növekedési ugrása is lehet, ilyenkor normális, ha sokat akarna cicin lenni. Így áll be a kereset-kínálat.

márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minket be paraztatott a védőnő h kevés a hizas . A pisis pelussal nincs gond.
márc. 8. 15:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma próbáltam meg h abból el fogadja e mert félek h keveset eszik így h nem sokat van cicin. Felorat legyen cicin azt momdta a védőnő de addig ha az ég a földdel egybe ér se tudnám rajta tartani.
márc. 8. 15:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő egy idióta. Van szoptatási tanácsadás facebook csoport ott jó cikkek vannak és tanácsok.
márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne etesd cumiból, mert akkor gond lesz a mellből szoptatással. Te nem tudsz annyit lefejni, mint ő.

Legyen annyit mellen, amennyit akar, és ahányszor akar.

márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is növekedési ugrása van. Az enyémek mindig ezt csinálták növekedési ugráskor. Majd megbolondultam, hogy ha éhes, akkor miért nem eszik? Nem éhes? Más a baj? De 2-3 napon belül elmúlt teljesen. Szerintem ilyenkor azért nem akar enni, mert mérges, hogy nehezen jön a tej, és meg kell dolgozni érte. De ha felszaporítja magának, akkor utána megint jön rendesen. De nem biztos, hogy tényleg ezért csinálja, csak ezt tippeltem az enyémek alapján. :)
márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Reméljük tényleg csak a növekedési ugrás szól bele 😊
márc. 8. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!