Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csomó szerű valami a mellben...

Csomó szerű valami a mellben szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Egyszer kislanyom rám ugrott pont bele a mellembe, fájt is nagyon. Akkor fedeztem fel hogy van benne egy elég nagy csomó ami ilyen rücskös ha támogatom és érzékeny is fáj picit.

Kértem UH időpontot de azért aggaszt. Már nem kezdő szoptató vagyok hogy a tej oda gyűlt volna 10 hos a kislányom, tudom eleinte szokott ilyen lenni. De remélem most is csak ilyen tejmirigy vagy tokosodas ?! Szerintetek?


ápr. 17. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a hónaljamnál szúrtam ki közel ennyi idősen egy jól látható csomót a tükörben, pont a bal oldalon, ahol úgyis kevesebb volt a tej mindig, és a mellem is kisebb volt, pont emiatt. (Egyetlen egyszer kezdett szoptatás miatt begyulladni picit a mellem, akkor is meg tudtam oldani más szoptatási pózzal, szóval nem volt gyakori gyulladásos problémám.)

Elrohantam dokihoz, jó alaposan megvizsgált, persze minden rendben volt, semmi konkrét teendőm nem volt a csomóval, sosem fájt később sem, azóta szerintem el is tűnt (de bevallom, utána nem is annyira figyeltem).

Szerintem neked is csak a szoptatás miatt lesz, ha nem piros vagy ráncos vagy beesett vagy máshogy fura a bőr a csomó felett, akkor én nem aggódnék, de persze nézzen rá szakember.

ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy csomó, engem uh-ra küldtek akkor. Ott az derült ki, hogy tejciszta és nincs vele teendő. Pár hét alatt el is tűnt. Nekem nem fájt, csak egy kemény babszemnyi csomó volt
ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem amúgy nagy sokára mint egy mondjuk cikk mandarin és ilyen lapos nem egy konkrét kérek csomó hanem csak kitapinthato valami ha pl testapoloval masszírozom ilyen rücskös valami
ápr. 17. 09:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért *
ápr. 17. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt,amikor megtelnek a tejmirigyek azt is ki lehet tapintani.Teljesen normális.
ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!