Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt normális hogy...

Szoptatás alatt normális hogy van csomó a mellben? De csak az egyikben érzem. Kezdek félni hogy baj van.

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül daganat, ha attól félsz.

maszírozd sokat, elmúlik.

2009. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni. Masszírozd szerintem is.
2009. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előttem is irta valaki, masszírozd, nehogy begyulladjon. Valószínűleg nem szopizta ki üresre a baba és kicsit felgyülemlett a tej.
2009. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eltömődhetett az egyik tejcsatornád. Nálam is néha előfordul. Sűrűn kell mellre tenni a babát, hogy leszívja a tejet, plusz amit előttem írtak, masszírozás!

Próbáld meg esetleg egy másik pozícióból szoptatni, lehet hogy úgy könnyebben ürül az a rész.

2009. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eltomodott egy tejcsatorna. Nekem a masszirozastol csak meg tobb csomo lett (pedig finoman csinaltam). Ami segitett: amikor szopik a picid, rakj meleg vizes rongy oda, ahol a csomo van. Nekem ez oldotta meg a gondomat. (Mivel a melegvizes rongy hamar kihul, ezert azt a kek zseles zsacsit raktam oda. Jegzselenek hivjak, de be lehet rakni a mikroba megmelegiteni. Ez tovabb tartja a meleget - DM-ben is lehet kapni)
2009. jún. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem riogatásnak, de nekem is volt csomóm - és nem a tejtől. ha régóta ugyanott van, és úgy gondolod, nem tej miatti, nézesd meg a nőgyógyászoddal. Jobb félni, mint megijedni. Nekem a mellultrahangon derült ki, hogy egy zsírmirigy, vagy mi. Teljesen ártalmatlan, de figyelni kell. Én már teljesen kétségbe voltam esve. A doki megnyugtatott, hogy rosszindulatú daganat gyakorlatilag nem szokott terhesség vagy szoptatás ideje alatt kialakulni a szervezetben. Ez a "Jóisten plusz ajándéka" az anyáknak...

www.szoptassugyesen.hu

2009. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!