Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hónapos a kislányom. Sokat...

2 hónapos a kislányom. Sokat kínlódok a tejmennyiséggel, délutánra már mind a kettőből kell adnom. Nem sok marad benne, azt is lefejjem hogy estére több legyen? Mindig az esti evésnél kínlódunk mert nem akar elég lenni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Fejjél mindig közvetlenül evés után + laktoherb tea és urtica urens 5 ch.


Én 6 hónapja szoptatok két mellből, rengeteg a tejem, gyűtjőbe is vittek belőle :)

2009. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen fejjél! Nekem is kevesebb sokkal a tejem estére, én kitartóan fejek. Az elején annyi tejem volt, hogy csak na, most már kevés van estére mindig. Azt olvastam, hogy vagy közvetlenül szopi után, vagy egy órával utána ajánlott fejni. Én ez utóbbit csinálom. Sok sikert! Utolsó válaszoló: minden szopinál odaadod mindkét cicit a babádnak?
2009. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az elejétől kezdve így csinálom. Van, hogy már nem kel neki a másik. Azért kezdtem el így mert nagyon féltem, hogy nem lesz tejem. Vagy ettől vagy a fejéstől, de rengeteg tejem lett/van, napi 2-3 deci fölösleg is.
2009. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is probléma volt ez. Tisztára begörcsöltem rajta, hogy fejni kell, muszáj, muszáj...

Nem is lett meg az eredménye!!!

Aztán egyszer besokaltam, és azt mondtam itt a vége. Lesz ameddig lesz!

Két éves koráig szoptattam a gyereket, és akkor is csak szép lassan tudtam elválasztani.

Most már négy éves, és még a bárányhimlőt sem kapta el az oviban (2. járványon vagyunk túl).

Úgyhogy csak nyugalom, semmi görcsölés!

A homeopátiát és a teát is rendületlenül igyad, annyival is több folyadékot fogyasztasz.

Sok sikert, és türelmet!

2009. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha igény szerint szoptatod a babádat, akkor nincs szükség fejésre. Az esti kevesebb tej pedig mindig zsírdúsabb, a babád pedig úgyis jelzi, ha éhes.
2009. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!