Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kislányom 3 éves, még...

A kislányom 3 éves, még mindig szopik, hogyan szoktassam le a szopásról?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia kérdező!érdekelne hogy sikerült?25 hós a fiam még cicizik ,azon gondolkozom hogy le kéne szoktatni ,a lányod hányszor cicizett egy nap?Fiam imádja nem tudom mi lesz ,huuu nagyon nehéz lesz.
2010. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szia.Az én kislányom is nagyon cicis volt.Eleinte elkezdtem neki mindig lecsípni a cicizésből.Minden nap egyel kevesebbszer kapott,mint szokott.A vége az lett,hogy már csak az altatáshoz kellett neki a cici.De emiatt sem ő,sem mi nem tudtunk nyugodtan aludni,mert éjjel is átjött,és kérte a cicit.Aztán most kaptam jobbnál jobb tippeket,én pedig kipróbáltam a mustárt.Kend be a bimbódat,és körülötte,vékonyan a mustár levével.A szaga nagyon büdös nekik,nálam bevált.És ha megérzi,mond neki,hogy megromlott a cici.Fontos!!Ő ne lássa,hogy bekened.A kislányom már ma 6 napja,hogy abszolút nem szopik,és nem is emlegeti.Amikor kéri a cicit,előtte mindig kend be a melledet. Szorítok,hogy neked is sikerüljön.Mindenképp írd meg.Szia...!!!
2010. nov. 13. 08:52
 13/14 anonim ***** válasza:
köszönöm ,aranyos vagy!nálunk az van hogy tegnap elkezdtem úgy csinálni hogy amikor kéri akkor kevesebbet hagyjam rajta 1 vagy 2 percet és mondom :jó kész adjál puszit a cicinek,ad is és a pólót ő húzza le és elmegy ,annyira még nem beszél ,sok sok szót mond mindent ért.
2010. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Remek!Ez kezdésnek nagyon jó!Ha gondolod,nyugodtan írhatsz az email címemre is,jobban is kivesézhetjük ezt a leszoktatós dolgot.

Szia!

2010. nov. 14. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!