Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívót, de milyet: kézit...

Mellszívót, de milyet: kézit vagy elektromosat?

Figyelt kérdés
Láttam a bizományiban Medela mellszívót, kézit 4000Ft-ért, és egy elektromosat is, a márkát nem tudom, amire még több mint fél évig él a jótállás, 9400Ft-ért, ehhez van orrszívó rész is. Szerintetek melyik éri meg jobban? Ilyen: [link] Mondjuk itt olcsóbb.
2010. nov. 9. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég a kézi pl. Canpol, Avent, T. Tippee.
2010. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az első gyermeknél kézit vettem. 2 hét után meguntam a nehéz fejést, vettem elektromosat. Azzal sokkal könnyebb volt!


Minden ember más, mindenkinek más mellszívó válik be. Én azt tanácsolom,hogy ha van ismerősöd, akkor kérj kölcsön, s a beválik, akkor olyat vegyél! Nagyon drága dolog ahhoz, hogy utána azt mondd, nem vált be!

2010. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak az elektromos jöhet szóba. Avent-em van, tökéletes! A barátnőm ínhüvely gyulladást kapott a kézi fejőtől..
2010. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkettőt használom, Avent Iq-t és Avent kézit, mikor melyiket. Az IQ egyszer már elromlott, 4 hónap után, egy hónapig ültek rajta, mire kicserélték a fejet. Még jó, hogy volt másik.

Volt Medela Mini Electricem is, de azt nem szerettem, mert nagyon hangos volt (mondjuk jóval erősebben szív, mint az Avent).

2010. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én elektromosat használtam, ugyanilyet amilyet belinkeltél! pesztonkát! Nagyon meg voltam vele elégedve! Mellesleg most pont eladó!:-) Belinkelem nézd meg:

[link]

2010. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Nem biztos, hogy meg tudod nyitni, úgyhogy belinkelem a leírást:

OLCSÓN rezgős pihenőszék, mellszívók,babamérleg stb.

Eladó egy Momert tolósúlyos csecsemőmérleg dobozával 4500 ft

egy Pesztonka elektromos mellszívó+orrszívó dobozával (ehez ajándékba adok még egy szett ugyanilyen mellszívót ami motorhibás, szív, de nagyon gyengén, de alkatrésznek még jó). 6000 Ft A termékek kifogástalan állapotban vannak, ha a kettőt együtt viszi valaki akkor a mérleg és a mellszívók öszz.: 10.000 ft

2010. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,mennyit akarsz fejni.Ha csak a maradék tejet,akkor elég a kézi (Avent) is szerintem.Én anyatejleadó vagyok,napi 1 litert lefejek plusszban,úgyhogy én elektromosat vettem (szintén Avent),mert ezt kézivel hosszú távon nem bírnám.

Először Medela elektromosat vettem,de az nekem nem jött be,így el akarom adni,nem indította meg a tejleadó reflexemet,mert elég nehezen jön le a tejem,még melltartóbetétet se kell használnom,de van akinek ez válik be.Kórházi szobatársnőm pl. 10 perc alatt 150 ml-t lefejt vele.

Pesztonkát szerintem ne vegyél,az nagyon gagyi.

Avent elektromos nekem nagyon jó,de az elég drága.

2010. nov. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!