Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keserűsót használhatok szoptat...

Keserűsót használhatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon megterheltem a gyomromat, jó pár hete össze-vissza eszek, fel vagyok puffadva és még antibiotikumot is szedtem egy hétig.

Úgy érzem, ki kéne egy kicsit pucolódni, és folytatni az egészséges étrendemet, de ahhoz hogy azok hasznosuljanak is, rendezném a beleimet...szóval vajon árthat? Ez végülis nem huzamos méregtelenedés. És már 14hós a baba, nem ez a fő kajája.


2010. nov. 25. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem beszelj egy gyogyszeresszel hogy van-e mas megoldas. Nem igazan jo otlet kihurolni a beleidet szoptatas alatt egy reszt azert mert rengeteg folyadekot es asvanyi anyagot veszitesz amire ;neked szukseged van, masreszt meg atmehet a tejedbe es okozhat problemakat a babadnal is de ugy ahogy mondta o mar 14 honapos ezert ha meg tudjatok oldani azt hogy a beszedes utan kb 12 orat ne szopizzon es fejd le a tejed akkor nem hiszem hogy barmi gondot okozna. Ha baj van a gyomroddal en inkabb ajanlom a trifermentet es aztan 1-2 szem dulcolaxot estere. Garantalatan nem lesz baja a babadnak...ki van probalva!
2010. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!