Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bioptron lámpát használhatok...

Bioptron lámpát használhatok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nem sokszor kéne, sebgyógyításra. Ha használhatom, utána le kell fejnem a tejet?
2011. jún. 16. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatod. Igaz én a gátsebemre használtam, de attól ugyanúgy szoptattam. Nem gondolom, hogy ettől baja lenne a tejednek.
2011. jún. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia


szerintem igen

én is használtam h a császár utáni seb hamarabb gyógyuljon és hogy ne alakuljon ki mellgyulladás és a lányom is kapott még kicsinek mert 10 hónaposan már ekcémás lett akkor még bőven szopizott


polarizált fényt bocsát ki ami nem hiszem h ártalmas lenne legalábbis én nem tapasztaltam

2011. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy használhatod! Én is használtam, mikor begöbösödött a mellem a szoptatás elején.

Használtam a kicsinél is, mikor 1 hónaposan elkezdett folyni az orra (gyerekorvos javasolta). Ahogy elkezdtem lámpázni észrevehetően nagyon sokat javult, 2 nap után kutya baja sem volt.

Polarizált fényágyat is lehet használni végig terhesség alatt és pici babáknál is.

2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan,még kismamáknak is lehet,has kivételével.
2011. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, és örülök, hogy még másra is használhatom, ahogy írtátok. :)
2011. jún. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!