Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kedden leszünk hat hetesek...

Nacebee kérdése:

Kedden leszünk hat hetesek babómmal és 4. héten befejeződött a tisztulásom. Teljesen. Szerda óta először barnáztam most már rendesen vérzek. Szerintetek ez már a havi? Csak szoptatás és nem szedek fog. Gátlót.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez még lehet a gyermekágyi tisztulás vége is. Lehet, hogy csak egy hónap múlva fog kiderülni, amikor majd vagy megjön, vagy nem... :o)
2010. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, nekem is ez volt. :) Én is azt hittem, hogy rendes havi vérzés, de pár nap múlva elmúlt. Most már fél éve hogy szültem, de még sehol semmi, hála Istennek. :)
2010. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna...Ugyanez volt velem múlt héten.

Én megkérdeztem a dokit, és azt mondta, hogy ha a tej csökkenését is éreztem mellette, akkor az mensi. Hát én éreztem, Picurom egyfolytában sírt - éhes volt. Majd meglátjuk mi lesz, állandósul-e a dolog vagy sem...

7 hetes baba anyukája

2010. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kedden barnázi kezdtem ma már vérés kocsonyás és a jobb mellemben nincs annyi tej, mint a balban és a hasam is sajog. Nekem is azt mondta a doki a 6hetesen hogy nem törvény szerű a hathetes tisztulás:(
2010. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kicsit csökkent de nem volt éhes a babó,és a fagyiba is raktam tejet.de egyik napról a másikra mintha elvágták vonla.pénteken ömlött szinte,tegnap meg két csöpp.
2010. nov. 28. 08:59
 6/6 A kérdező kommentje:
2 napja megint vérezgetek.szerintetek ez már a havi?3-4 nap és nincs annyi mint a rendesnél.
2010. dec. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!