Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem dugul ki a tejcsator...

Miért nem dugul ki a tejcsatornám már 3 napja?!

Figyelt kérdés
Mellgyulladásom lett, tejlázzal, hidegrázással, vörös folttal a mellemen. A tünetek elmúltak de a csatorna csak nem dugul ki. Csinálok mindent amit kell. Voltam orvosnál, elmentünk a védőnőhöz, hogy masszírozza, meg hogy megmutassa hogyan kell. Teszek rá meleget, masszírozom, szopiztatom a babát, lefejem a végét, de csak nem oszlik a dugulás már 3. napja. Azt mondják ennyi idő alatt már el kellett volna múlnia... :((((((( Mikorra várhatom, hogy kidugul?
2010. dec. 1. 14:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, tényleg hasznosak, a lecitint én is olvastam az LLL oldalon, de elraktározom az agyamba, hátha kellhet még. :(

Nem bírtam tovább idegekkel és bementünk az István Kórházban (hivatalosan is szoptatási szakambulancia, de amúgy is ott szültem, pont emiatt. Az első babám nem szopizott és most olyan helyet kerestem ahol majd segítenek szülés után és nem tápszerrel nyomják tele)

Szóval, átmasszírozák, egyik kedves csecsemős kb. 30 percen át körbe-körbe fejte a mellem kézzel egy pohárban, jött a tej "új" csatornákból is ahonnan eddig nem és 70 ml le is csepegett így nagyon-nagyon lassan. Aztán még rátettük a babát és a végén még Medela géppel is (kórházi) és utána engedtek haza. :D Irtóra megkönnyebbült a mellem , azóta határozottan jobb, azt hiszem a javulás útjára léptem. :)

2010. dec. 2. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!