Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vettem egy tommee tippe kézi...

Vettem egy tommee tippe kézi mellszívót, de nem szív, nem érzem, hogy vákum keletkezne rajta? Hogy kell pontosan használni?

Figyelt kérdés
Segítene valaki? Mindent úgy szereltem össze ahogyan le van írva. Rátettem a cicimre, de semmi vákumot nem csinál. :(
2010. dec. 13. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Avent mellszívóm volt és ott volt egy pici szelep, meg egy vákuumot képző szilikon "kupak", amik ha nem voltak a helyükön, akkor nem szívott semmit. Illetve azon a részén, amit a melledre kell tenni, ott sem lehet rés, de gondolom ez nem volt probléma.

Szóval szerintem nézd át, hogy tényleg jól szerelted-e össze.

Kitartás, mert ha jól csinálod, rájössz a technikára, akkor pár perc alatt (mérettől függően) leszívhatod az egészet. Én a végére kb. 5 perc alatt leszívtam volt hogy 100 g-ot is.

2010. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!