Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen elektromos mellszívót...

Milyen elektromos mellszívót vegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm tanácsára Avent kézit vettem (szerinte az a legjobb), és nem bántam meg. :-) Később, mikor kiderült, hogy a babám egyáltalán nem szopik, beruháztam egy Avent elektromosra. Ez egyenesen szuper. :-)
2010. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz. Lassan fél éve fejek Avent elektromossal, azóta nem volt mellgyulladásom sem. A kézitől iszonyúan fájt a kezem és az ujjaim is.
2010. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az avent jött be!
2010. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is avent van, szuper!!!! Gépi, de a kézije is nagyon jó!
2010. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi először Chicco elektromosat vettünk, azt nem is tudtuk üzembe helyezni, és az üzletben is nagyon bunkók voltak.


Az Avent kézit használtam végül, szuper volt. Ha rendesen fejsz az első hónapban, nem lesz mellgyulladásod.

2010. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!