Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az elektromos mellszívó...

Az elektromos mellszívó tényleg nagyon hatékony? Több tejcit lehet vele lefejni, mint a kézivel? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
sokkal könnyebb vele fejni, nem olyan fárasztó
2011. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!És tényleg gyorsabban megy?Nem fáj?Valóban segít,hogy több tejci legyen?
2011. ápr. 4. 19:15
 3/10 anonim ***** válasza:
én használtam elektromosat és jó... de kézzel sokkal jobb!!! nem kézivel, simán a kezeddel! nekem az jött be legjobban ,mert a mellszívó nekem nagyon lestrapálta a mellem ,és már az ellenkezőjét értük el, mint a mit akartunk, fogyott a tejem, de kézzel jól visszahoztam :)
2011. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első vagyok, nekem semmi bajom nem volt, nem nyúlt meg tőle a mellem, gyorsan fejtem vele, több tejem lett.

Én kézzel sajna nem is tudok fejni...kézit meg nem használtam, ezt az elektromosat, amit használok a húgomtól kaptam, medela, nagyon jó!

2011. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és nem is fájt, pedig nekem a szoptatás elején elég durvák voltak a melleim, véreztek meg minden:)
2011. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bevált az elektromos. A kézitől fájt a mellem.
2011. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is a medela elektromos vált be, tesómnak viszont az aventes kézi
2011. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Medela elektromos vs. kézi vs. kézzel:

- Elektromosat cicim nem szerette és nagyon hangos. Mikor beteg voltam, a kórházban fejtem vele, mindig odajöttek megnézni, milyen gép romlott el :) Viszont tudtam hanyatt fekve fejni, mert ülnöm nem volt szabad. És most tök jól jött, hogy van hozzá orrszívó.

- A kézi fejő nekem bevált, bár az is szuszog, de nekem ugyanolyan gyors, mint a gépi - viszont elég izmos leszel tőle.

- Kézzel azért jó fejni, mert jobb a tejleadó reflex, mint ha egy műanyaggal érintkezik a cici. Viszont minden csupa tej lesz a környéken :) és ugye minden cseppért kár.

Szóval nálam a kézi fejő + utána kézzel a maradékot módszer a befutó jó pár hónapja.

2011. ápr. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. ápr. 5. 11:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Avent kézivel kezdtem, aveltn Elektromosra váltottam 2 hónap után, és kb harmadával dobta meg a tejtermelésemet. Nem nyúlt meg tőle a mellem. A mell alakját a terhesség változtatja meg, nem a mellszívó vagy a szoptatás.
2011. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!