Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kiderült hogy kisfiam mogyoró...

Kiderült hogy kisfiam mogyoró allergiás. Még szoptatom. Ha ettem mogyit, vagy csokit, akkor az mennyi idő alatt ürül ki? Gondolom pár napig nem ehet tejet, de azután igen?

Figyelt kérdés
Mármint ha ma reggel ettem, akkor az mikorra jut át a tejjel?
2010. dec. 17. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy kérdezek: hogy derült ki a mogyoórallergia?
2010. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Piros volt az arca, majd a kezén bőrteszttel, több dolgot is teszteltek és piros lett, de már 1 éves elmúlt.
2010. dec. 17. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában egy-két óra alatt a tejben van, amit eszel. Hogy mikorra ürül ki... Én egy nap múlva azért már próbálkoznék, főleg ha nem akarom, hogy elapadjon a tej.
2010. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimen pár óra alatt jelentkezni szoktak a mogyoró és a tej allergia tünetei, szóval szerintem lehet, hogy fél nap alatt a szervezeted lebontja és ő már nem kap belőle, persze nem biztos, szakember jobban meg tudja mondani, de fél nap biztos. Sajnos a csokikkal nagyon kell vigyázni, mert mindegyikben van nyomokban. Gumicukrokban nem szokott lenni, mézeskalácsban sem. Étcsokival lehet próbálkozni, de azokra is rá van írva azért, hogy nyomokban tartalmaz. Nem tudom, hogy mit mondott a doki, hogy mit lehet és nem enni, de mi nem eszünk semmi olajos magvat, mert bár a kisfiam sima mogyoróra, a lánykám földi mogyoróra, de a diótól ugyanolyan kiütésesek :-(((
2010. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerencsétlen.... így, hogy a francba fog crassht enni?
2011. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!