Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csináljak, hogy elfogadja...

Mit csináljak, hogy elfogadja a mellem a kisbabám?

Figyelt kérdés
2hetes kisbabám nem hajlandó szopizni, hiába próbálkozom akár órákon át is mellre tenni. A fejéssel csupán 10-20mlt sikerül lefejnem! Ez nagyon kevés igy muszály kiegészitenem tápszerrel! Nagyon csalódott vagyok, nem erre számitottam! Tud valaki valami megoldást?
2008. jan. 22. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

[link]

Itt remélhetőleg tudnak neked segíteni!

2008. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

A kórházban mindenki kapott nálunk könyvet, ugyanolyan, mint a terhes kiskönyv, csak a babákról szól, abban benne van a helyes technika.

ha nincs tejed, akkor muszály leszel tápszert adni neki! Ha nincs, hát nincs, mások is felnöttek anyatej nélkül.

vagy esetleg beszélj a gyerekorvossal vagy a védőnővel.

2008. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő biztosan meg tudja mutatni, hogy kell helyesen csinálni, esetleg anyukád is, nekem az enyém rengeteget segített. Ne akkor próbáld a szájába adni, amikor nagyon sír, mert van, hogy észre sem veszi, meg mérges, hogy neki azzal dolgozni kell. Inkább akkor próbáld, amikor félálomban van.
2008. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképen ne add fel.Barátnőmnek 6hetesen indult be a tej.Addig fejd le.Lehet a baba is szívesebben elveszi ha bővebben jönn.
2008. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy jártam, mint te. Egyszerűen elfogyott a tejem, ott voltam vasárnap este, a babám nem szopott, nem volt mit, sírt, én is vele. Hétfőn elmentem a gyerekorvoshoz, hogy írjon fel tápszert. Nem írta fel. Azt mondta, tegyem mellre, aztán fejjem. Vért izzadtam. Beindult a tejem, szopi után egy nap 8-10 decit fejtem le, és 2 és fél évig szopizott. :-) Ne add fel, biztos beindul neked is a tejtermelődés. Tedd gyakrabban mellre, és fejjél minden szopi után. Szorítok!
2008. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!