Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha este elalvás elött szoptatt...

Ha este elalvás elött szoptattok, mindkét ciciböl vagy csak az egyikböl? Azoktól kérdezném akinek a babája 1 éves.

Figyelt kérdés

Elszeretném hagyni az éjjeli szopikat.Még a lányom minden éjjel 3x 4x megébred,e´s cici kell neki,pedig nem éhes...Szeretném leszoktatni r´la.Mindent eszik...

Este jóllakik és alvás elött szopizik.Eddíg mindíg csak az eggyikböl.A másikat akkor kapta meg,mikor elözször ébred,hogy könnyebben vissza aludjon.

Ma tölti az 1 évet.


2009. jan. 30. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:

mi még nem vagyunk egy évesek, de ha nem baj akkor válaszolok:)

8 hós a kisfiam...és cicimániás. Elalváshoz csak 1 cicit "használunk fel". Én úgy szoktattam le az éjjeli többszöri ciciről, h amikor megébredt vizet v teát adtam neki. Most csak akkor kap éjjel ha nagyon nyügi, de általában végigalussza az éjszakákat.

Pont egy anyuka írta itt, h amíg a gyerek szopik, addig éjjel is megébred cicire...hát lehet van benne vmi. Esetleg ha nem akarsz neki cicit adni, csak tedd magad mellé, hátha megnyugszik

2009. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!