Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ebben a nagy hőségben milyen...

Ebben a nagy hőségben milyen gyakran szoptattok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 hónapos, kb 7 hónapos kora óta már csak 4x, max 5x szopizott egy nap, ma meglesz a 7 szoptatás tuti...mondjuk a foga is jön, e miatt is szopizik többet, de a nagy meleg is közrejátszik az biztos.
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 15 hónapos a kicsi.Szinte csak cicizik, nem cumisüveges, nagyon kevés folyadékot fogad el. Tegnap sikerült azért egész nap beleimádkoznom 3 dl. Szóval Én megpróbálom legalább óránként, mert nagyon izzad itthon is a panelban, de a nyaralónkban is kertesben.

2011. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy (sajnos). 3 hós a babám.

nem akar sűrűbben szopni, és a vizet sem fogadja el.

De nincs meleg nálunk, vannak klímák.

2011. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs klíma, még csak redőnyünk sem, így a sötétítővel igyekszem hűteni a szobákat. Lánykám még csak 3 hetes, napközben óránként is szomjas. Nem akarok neki még semmi más folyadékot, teát vagy vizet adni. Inkább mellre teszem amikor csak kéri.
2011. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk 32fok van :S 1-1.5 óránként kínálom 6 hetes lányomat. Remélem elég ennyi. Vagy ne várjak másfelet? Aludni úgyse bír szegény
2011. aug. 24. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 3 hetes lányka. Nap közben alig alszik szegénykém és óránként cicizik. Nem sokat, csak 5-10 percet, szomjas szegénykém. Nálunk sincs se klíma se ventilátor. :((
2011. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:
71%

Moira, ígyis-úgyis jó lehet. Ha úgy látod, hogy jelzi neked szépen, hogy szomjas, akkor megvárhatod, amíg "szól" neked. De meg is kínálhatod időnként, ha úgy jobbnak gondolod. Ahogy nektek jobb.


Én lányom ilyenkor 1-1,5 óránként szopott (3-6 hó között volt nekünk nyár).

2011. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!