Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogfájástól el apadhat, vagy...

Fogfájástól el apadhat, vagy lehet baja a tejemnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy. Max. kevesebb tejed lehet, ha nem bírsz tőle aludni.
2011. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napi 2 szem Algopyrint bevehetsz!

Holnap én is megyek a fogászatra!

2011. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha szedsz be fájdalomcsillapítót próbáld meg a szopi után, és ha lehet, 3-4 óra múlva tedd ismét mellre a babádat. ennyi idő alatt ürül ki a gyógyszer a szervezetedből. persze, ha kisebb a babád, akkor fontosabb a gyakori szoptatás.
2011. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ja, és ettől nem lesz kevesebb tejed, esetleg megváltozhat az íze, pláne, ha több gyogyit veszel be. amúgy inkább, ha van rá mód, minél előbb keresd fel a fogdokit, mivel a fájdalomcsillapító nem mulasztja el a problémát, csak a tüneteket egy időre. ha nagyobb gond van a fogaddal, akkor már begyulladhat a melled, és az már gond. amúgy a nagy fájdalmaktól, ahogy a nagy stressztől is elapadhat a tejcsi.
2011. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem szájsebészeti műtétem is volt szoptatás alatt.

2011. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!Az a baj hogy a fogorvosom szabadságon van, de most azon vagyok hogy keritsek egy másik orvost!
2011. jan. 12. 09:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és Nem vettem be semmilyen gyogyszert és nem is akarok, még birom!
2011. jan. 12. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!