Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » More Milk Plus kapszulát...

More Milk Plus kapszulát érdemes beszerezni? Mennyire vált be Nektek?

Figyelt kérdés
Elég borsos az ára, ezért jól meg kell fontolnom, hogy megrendeljem-e. Védőnő ajánlotta, de gondoltam, azért megérdeklődöm a kismamáktól is. Tudom, hogy nem vagyunk egyformák és van, akinél a legjobb csodaszer sem használ, de ha mindenki csak rosszat mond róla, biztos nem rendelem meg. Ellenben ha van pár pozitív, megfontolandó, hogy rendeljek-e.
2011. jan. 20. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem sajnos nem használt, és még a baba pocija is fájt tőle

el is adtam ami megmaradt

esetleg nézz körül a Vaterán, Teszen, ott szokott lenni bontott doboz kedvező áron

ha beválik, vehetsz utána többet is

2011. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok tejem lett tőle, viszont manó pocakfájása dúrvább lett a szedése alatt. Abbahagytam a szedését, és pár hét múlva elapadt a tejem :-( 3 hónapig tudott csak szopizni, a 4. hónap tápszerrel pótolva volt, majd csak tápszer lett.
2011. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzkidobás ez is és minden más....22 hónapja szoptatok
2011. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon jókat hallottam róla, meg is vettem, mivel szinte semmi nem vált be. De sajnos ennek sem volt semmi pozitív hatása. Viszont ami bejött, az a görögszéna mag, amiből teát kell csinálni, és az ára sem húzós.
2011. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor nem dobok ki felesleges ezreket.


Görögszénamagot hol lehet kapni?

2011. jan. 24. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik bioboltban.

Herbaházban: [link]

2011. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem kipróbálom! Látom nem is olyan drága, mint a More Milk Plus.
2011. jan. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!