Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A terhesség + a szoptatás...

A terhesség + a szoptatás alatt, mekkorára nő meg az ember melle?

Figyelt kérdés
Még nem vok terhes, de nekem már így is elég nagy a mellem, olyan 112 cm, picit lelógos is. :-))
2008. jan. 27. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 75Cről indultam,és most vagyok 75D,de lassanként kicsi a D kosár.Azt beszélik szoptatás alatt még egy számot fog nőni.Tehát sokat.Aztán majd mikor végeztél a szoptatással,akkor azért visszamegy a nagyja,csak a melleid lesznek kicsit lógósabbak,de mindenkinek olyan lesz.A régiek azt mondták leszopja a gyerek.
2008. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem alkatfüggő, de általában 2 kosárméretet szokott nőni. Én 75B-ről 75C-re váltottam, de szeritem még egy számmal növelni fogom a terhesség végén, szoptatáskor. (26. hetes kismama)
2008. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ez teljesen változó. Nekem 80B volt, és 90D lett a méretem, hétről hétre nagyobbak lettek a melleim, a végén már fájt a hátam a súlyától. Biztos, hogy számíthatsz majd te is egy "kis" cicinövekedésre :-)
2008. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben kis mellem volt, terhesen elkezdett nőni, most szoptatok, és végre fel tudok venni kivágott rucikat, nem áll röhejesen :) Eléggé meg fog tehát nőni, főleg szoptatás alatt.
2008. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!