Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen gyógysz...

Szoptatás alatt milyen gyógyszert vehetnék be fejfájás ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót - Panadol, Benuron... - mert a babáknak is ezt adják fájdalomcsillapításra. Vagy Algopyrin. Ezekből akár 2 szemet is bevehetsz egyszerre!Nekem is sokszor fáj a fejem (a hidegfrontot mindig megérzem), a fentieket szedem és még soha nem volt probléma belőle! 3 hónapos baba anyukája
2011. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hidegfront érzékeny vagyok, ezért gyakran van erős fejfájásom, panadol tablettát szoktam bevenni.Algopirint is lehet, de erre allergiás vagyok.

Paracetamol tartalmú gyógyszert akár a babák is kaphatnak.

2011. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 29. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Napi 2 szem algopyrint nyugodtan vehetsz.

Nekem is anyatejes a kisfiam s anyatejleadó is vagyok.


4 gyerkőc anyukája

2011. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a koraszülötten a főorvosnő azt mondta akár még cataflam is bevehető. ő azért csak ért a babákhoz.
2011. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
paracetamolt mondtak nekem is, és nyugodtan vedd be ( [link] )
2011. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!