Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudom a babát hatékony...

Hogy tudom a babát hatékony szopizásra szoktatni bimbóvédővel? Teszem én cicire, de csak cumikázik, ha folyik a tej, nem bánja. Kb 3 perc az aktív szopi.

Figyelt kérdés
10 hetes
2011. febr. 7. 17:57
 1/10 xStefix ***** válasza:

Miért használsz bimbóvédőt?

Láthatóan nem igazán használ nektek....

2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
próbáltam nélküle is, de nem ment. Már a kórházban is használnom kellett, mert hatalmas mellemen nagy az udvar és bimbó szinte semmi. Ha leveszem és a baba szájába teszem úgy üvölt,h utána szopni se nagyon akar, csak ha lenyugtatom. Eddig ügyesen szopizott, most meg 50 ml-t tud max kiszívni.
2011. febr. 7. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt írod eddig ügyesen szopizott, gondolom védővel..hmm...elfelejteni biztos nem felejtette el hogy kell védővel szopizni, valami más lehet...hány óránként szoptatod?lehet buta kérdés, de nem lehet hogy még nem annyira éhes, mikor a cicidre teszed?csak mert ha eddig tudott vele szopizni, akkor automatikusan szívja mikor éhes...én is védővel szoptatok 4 hónapja, cumit is használunk elalváshoz, nem keveri össze.
2011. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Reggel 4kor, 8kor, 11kor, 13kor, 17kor, 20hkor. Kb ez a rendszer, csak kisebb eltérések vannak. Szerintem éhes, mert szívná, csak nem jön ki neki és balhézik.
2011. febr. 7. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
második vagyok...igazából nem tudom mi lehet, hiszen volt hogy jól evett...amúgy milyen védőt használsz?nem lehet hogy túl kemény neki, és hamar elfárad??mert van olyan ami puhább, van ami keményebb.
2011. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem tudom, szerintem aventes. a kórházban adta a csecsemős. pillangó alakú.

remélem jobb lesz nemsokára, mert nem akarom, hogy elapadjon a tejem

2011. febr. 7. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:

sajnálom,de nincs más ötletem....tényleg...de gondolkozom, ha valami eszembe jut akkor írok!

Addig is sok sikert és fejjél minden szopi után, akkor nem megy el a tejed!!

2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 8. 07:26
 9/10 xStefix ***** válasza:

Szóval lapos bimbó? Ó, hát arra első körben talán érdemesebb lett volna kiemelőt próbálni... :-S


Tejed van még rendesen, nem érzed, hogy nagyon megcsappant volna? (A felpuhulás általában nem jelent rosszat.)

Próbáltad váltott mellből szoptatni?

2011. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2 mellből szoptatok, de így is csak 80akat eszik :(
2011. febr. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!