Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen módszerrel csináljátok...

Milyen módszerrel csináljátok a pótlást?

Figyelt kérdés
Estére kevesebb a tejem, viszont nappal tudok minden szoptatás után valamennyit fejni. Hogyan adjam neki este oda? A poharazást próbáltam többször is, fele a nyakába ömlött, szóval ez nálunk nem vált be. Az Avent 1-es cumisüveg okozhat ebben az esetben problémákat?
2011. febr. 18. 21:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem válaszolni a feltett kérdésekre:

2 hónapos a baba egyébként, és eddig semmi gond nem volt a szopizással. Ha nem lakik jól az egyik mellből, mindig ráteszem a másikra, na meg persze fejek. A tejleadó reflexet nem nagyon érzem, de masszírozom és melegítem a melleimet minden szopi és fejés előtt. Csak este tényleg lustácska a drágám, viszont az igényei meg egyre nagyobbak! Az biztos, hogy vigyázni fogok az üveggel!

2011. febr. 19. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!