Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első babát csak 1...

Ha az első babát csak 1 hónapig tudtam szoptatni, a másodiknál is így lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én az elsőt két hónapig tudtam, a másodikat pedig 11 hónapig. (akkora már nem voltam olyan stresszes, hogy úristen, mi lesz, ha nem lesz tejem, mert láttam,hogy az első sem halt éhen,sőt, igen életerős kis lurkó lett belőle a tápszer "ellenére" is. Szóval miután rájöttem, hogy nem tragédia, ha megint nem lesz tejem, így lett is...) :)
2011. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet, hogy addig sem, ha a baba nem szív erősen, vagy nem érzi a dolgot jól. Vagy lehet, hogy sokkal tovább sikerül, ha erősebben szív, te biztos nyugodtabb leszel tapasztaltabb, hátha az is segít majd !
2011. febr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Fontos az is, hogy miért nem sikerült tovább. Valószínű nem orvosi oka van, inkább szoptatástechnikai kérdés lehet. Ha így van, akkor minden esélyed megvan a hosszan tartó szoptatásra, ha utánaolvasol a témának, és nehézségek esetén szoptatási tanácsadóhoz fordulsz. Mindenesetre jó lenne, ha legalább magadban végiggondolnád az elsőnél mi lehetett a probléma, hogy ne ismétlődhessen meg újból.
2011. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!