Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnám elérni a tejserken...

Hogy tudnám elérni a tejserkentést 7 hónap után hogy újra több tejem legyen?

Figyelt kérdés

Kedves tapasztalt anyukák!


Az a gondom hogy kislányom aki 7 hónapos nagyon beteg (influenza) + fogzik és semmit nem akar enni csak szopizni akar és csak vizet fogad el vagy teát.

Kb. 2 hónapja kap már hozzátáplálást + tápszert mert kevés lett a tejem a depresszió miatt. Most jelenleg reggelre és estére van tejem de nem tudom hogy pontosan mennyi mert a reggelli szopi közben vissza alszik az estinél meg már elalszik rajta. Napközben próbálom etetni tápszerrel, tejpéppel, főzelékkel,gyümivel de semmit nem fogad el, viszont a pólómat majd letépi rólam és a cici felé fordulva nyöszörög és sir. Ha neki adom rögtön rátapad és eszik, de nem tudom mennyit!?

Próbáltam már minden tejserkentő szert, teát, de nem érzem hogy lenne hatása. Mellre is teszem amikor kéri. 3 hete összesen csak 5 dekát hizott.

Kérlek aki tud segitsen vagy volt hasonló helyzetben az adjon tanácsot a tejserkentésre.

Köszi.


2009. febr. 16. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
More milk plus kapszula, amíg nem lesz sok tej újra magas dózisban...
2009. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt is megvettem már és nem használt, viszont mikor a forgalmazót felhivtam hogy nem használ azt mondta hogy emeljem meg az adagot akkor meg olyan rosszul lettem hogy majdnem elájultam.
2009. febr. 16. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
mennyit szedtél??Én 4szer 2 szemet, s anyi tejem lett, de csak 8 hónapig szoptattam....szEGény bAbbád, h beteg, mielőBBi gyógyulást...homeos bogyók, görögszénamag tea??
2009. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem 6 és 1/2 hónapos a pici lányom, és én is most szedtem vissza a tejcit. Elkezdtem inni a maci kávét, először megettem egy doboz icinus communis ch 5 ös homeos bogyót, amikor elfogyott folytattam az urtica urens ch 5 ös bogyóval, nagyon sokat iszom, vettem a dm be a dm es szoptatós teát, napi 2-3 csésze, és sok sok rántott féleséget eszem, pl. főzelék vadas, amibe lehet teszek rántást, madártej. Igaz híztam is , de nem érdekel, mert a lányomról van szó! és nekem nagyon szépen lett tejem, csak szopik. Szerintem próbáld meg, hátha neked is használ! Ja és óránként etettem 2 hétig! Drukkolok hogy legyen tejci! És mielőbbi gyógyulást a picinek.


Üdv. egy 5 gyermekes anyuka

2009. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző író vagyok! A homeos bogyó teljes neve: Ricinus Communis, bocsi lemaradt a R betű!


Szia

2009. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teák nagyon nem váltak be, ebédhez 1 doboz alkohol mentes sör + 2-3 liter mentes ásványviz. Ez beválik nem kell a sok bogyó!Csak hangolodj rá minden fejben döl el.4,5 honapos a lányom csak tejcit kap! Sok sikert. gyogyuljatok hamar
2009. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Írtam need mailt,szerintem Te válaszoltál tegnap egy kérdésemre!

M.

2009. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: Neked!
2009. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!