Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatási tanácsadóhoz...

Szoptatási tanácsadóhoz fordulnék, aki házhoz is jönne. Van erre lehetőség? Megmutatná nekem a kézi fejést?

Figyelt kérdés

Szeretnék fejni, kézzel.

De nem megy az útmutatók alapján. Szerintem én csinálok valamit rosszul. A védőnőm állandóan az elektromos mellszívót erőlteti, de én kézi fejést szeretnék


Lehet kihívni olyan tanácsadót, aki ezt megmutatná?


És ha igen, honnan? Van egy oldal, itt a fórumon már olvastam, belinkelte egy válaszoló.

Esetleg ha valaki tud ajánlani valakit, akkor azt is szívesen veszem!


Köszönöm


2011. márc. 9. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik, normális védőnő? Én ezelőtt másfél évvel kézzel fejtem / nagyon kevés tejem volt. Bárcsak lett volna kézi mellszívóm.. :)
2011. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Tuhuekl-3JY&feature=fvwrel


Hátha segít, én ez alapján megtanultam:)

2011. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] -azt tudod, hogy telefonon ingyenes a tanácsadás, de ha kimennek, fizetni kell?
2011. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

meik megyében lax????

én is megtudnám mutatni és ingyen vagyok:DDD

2011. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

itt keress meg tanácsadókat telefonon, ők meg tudják mondani, hogy ki tud házhoz menni felétek. merre laksz? vannak szopi csoportok is, ott meg lehet kérni a tanácsadót, hogy mutassa meg (persze előtte hívd fel, hogy ne a nyüzsgésben kelljen, hanem előbb találkozzatok). akkor fizetni sem kell, önkéntesként csinálják.

www.lll.hu

2011. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Masszírozd meg a melledet egy pár percig,aztán a bimbóudvar szélét befelé kell nyomkodni,egyáltalán nem fáj.Szerintem nagyon könnyű!Remélem segítettem!
2011. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyébként Pesten lakom. :)

Igen, tudom, hogy ha kijön egy tanácsadó, fizetni kell érte.

De egyszerűen nem tudom a technikáját, pár csepp kijött már, de azt is férjem csinálta. :DD

Magamnak még az a pár csepp sem sikerült


De próbálom a technikákat amiket írtatok.


Köszönöm!

2011. márc. 11. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Pesten végképp nem probléme:

[link]

itt vannak a babaklubok, egyikre elmész és megkéred, hogy mutassa meg a tanácsadó. vagy telefonon hívsz fel egy tanácsadót, ő megmondja, hogy ki lakik hozzátok közel, és ki megy el hozzátok. neki külön van honlapja is:

[link]


úgy érzem, nem az kerül sokba (6-8.000Ft), amit szoptatás, fejés megtanulására fordítunk. sokkal több kerül, ha folyton problémánk van a tejjel. baba körül úgyis annyi kiadás van, épp a legfontosabbra sajnáljuk a pénzt. ha meg nincs rá ennyi, akkor csoporton lehet kérni ingyen segítséget.

2011. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hááát az messsze van=(
2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!