Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej foltos textilpelust...

Anyatej foltos textilpelust lehet hypo-ba, vagy domesztoszos vízbe mosni? Vagy mit tegyek, hogy ki tudjam mosni belőle rendesen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 19:12
 1/2 kisnita ***** válasza:

Ki lehet hipózni, de én előbb inkább megpróbálnám mosószappannal kihozni belőle a foltot. A DM-nek van sajét márkás mosószappana Denkmit folttisztító szappan néven fut, én nagyon szeretem, meg vagyok vele elégedve. De a Venish szappan is jó és használtam már Caola szappant is, az is jó volt.

Nedvesítsd be, dörzsöld meg és jól áztasd ki, szerintem ki fogja hozni ha beszáradt akkor is.

Ha mégsem akkor hipózd ki, mást nem tudsz tenni, de jól öblítsd ki belőle utána!

2011. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mosószappan
2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!