Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek h a tejem több...

Irén24 kérdése:

Mit tegyek h a tejem több legyen? , a kislányom nem tud cicizni igy fejek neki és kevés a tejem, utrica urens nem használt már probáltam,

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Urtica urenst,laktoherb teát,alkoholmentes sört ittam.Ezekkel próbálkoztam,de nekem nem segített,de lehet,hogy nektek beválik.Sok egészséget kívánok!
2011. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A homeós bogyó nekem is segített meg a 7-5-3-1-es fejéses módszer én is csak fejem neki eddig 2-szer voltam én is nagyon rossz helyzetben de ezek mindig segítettek.
2011. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy nem tud cicizni?
2011. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, elég érdekes a felvetésed, hogy nem tud cicizni; minden gyerek tud, csak mivel nem egyformák, így vmelyik babának több idő kell, vmelyiket le se lehet "rázni" a ciciről.

Ha úgy fejed neki, egy művi dolog történik, a szervezeted ugyan érzékeli az ingert ( fejés alatt, ami éri a melledet ), de szomatikusan azonban mégis úgy néz ki a dolog, hogy nincs közvetlen "tejtermelő", maga a baba.A tejednek elvileg elégnek kellene lennie egy-egy étkezésre, de hangsúlyozom: mivel mű-inger éri, ezért az eredményen is meglátszik, azaz a mennyiségen és a minőségen is!Szoktasd át cicire a picit ( amennyiben még nem késő), mert hamar "le fog szokni" az anyatejről, ha mindig csak üvegből kapja.

2011. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyel sok komenymag levest,es rantasoss etelek.Es nem csak,h lesz tejed,hanem a babadnak sem lesz gorcse a komenymagtol.
2011. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legfontosabb hogy ne stresszelj, és próbálj meg többet aludni, pihenni. Nekem is épphogy elég a tejem és a következőket csinálom:

Urtica urens 5CH 3 napig szedem reggel 5 este 5.

Alkoholmentes sör

Karamalz maláta üdítő (TESCO)

Laktoherb tea minden nap 2 filter

Szaporító fejés: felváltva fejd a cicidet 7-7-5-5-3-3-1-1 percig.

fejjél minnél gyakrabban

Szerintem a legfontosabb a szaporító fejés és a sok pihenés

2011. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!