Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj-e hogy a 20 hónapos...

Baj-e hogy a 20 hónapos kislányom még mindig szopik? Már próbáltam leszoktatni de nem megy, és még északa is felkel kb 2-szer cicizni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 2 és fél évig szopott. Nekem is egy kicsit teher volt már, de a fiam igényelte, így az ő szempontját vettem figyelembe. Egyáltalán nem baj, hogy 20 hónaposan még szopik. Ezen olvass pár dolgot: www.lll.hu

Amúgy miért akarod leszoktatni? Zavar? Vagy más akarja, h. elválaszd? (Másra ne hallgass! csak a saját igényeitekre.) Az enyém az éjszakai szopit magától hagyta el. Nem is sikerül leszoktassam róla, mert addig üvöltött, míg nem kapott cicit. De 2 éves korára teljesen elhagyta. Utána sokáig már csak az esti összebújás kellett (az maradt el legutoljára, szerencsére elég könnyen :)). Kitartás!

2009. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért szeretném leszoktani mert már gyakran fáj ,pedig északa 1 cumisüveg kakaót is adok neki de ha megitta,vagy ha eleget ivott belőle akor sir is a ciciért.más külömben nem kelemetlen mert ha utazunk valahová ott nem kéri.
2009. aug. 15. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.Én 27 és 34 hónapig szoptattam.

A kicsi 18 hónapos,ő is fent van éjjel 3x szopizni .Úgy vagyok vele előbb-utóbb úgy is abba hagyja. [link]


[link]

2009. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is megnyugodtam, hogy még mindig szopizik a lányom, pedig még csak 17 hónapos, de az ismerősök kicsit csodálkoznak, hogy miért adok még neki cicit, már régen mindent eszik.

De nekem is fáj a cicim, de olyan jó amikor odabújik hozzám és nyugostan alszik. Kapaszkodni szokott mint egy "kismajom".

2009. aug. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! :-)

Az én "nagytündérkém" 27 hónapos, és még Ő is felkel éjjel 2-3x! Na meg persze a nap sem indulhat el a szopi nélkül! :-)

Örülj neki, és élvezzétek amedig csak lehet!

2009. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!