Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudom csökkenteni, hogy...

Hogy tudom csökkenteni, hogy ne kapjon mindig ingert a mellem az állandó mellszívásra?

Figyelt kérdés
Hogy tudom csökkenteni,hogy ne kapjon mindig ingert a mellem az állandó mellszívásra?
2011. márc. 21. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy... Ha fejsz, eleve ingerled a melledet. Miért szívod "állandóan"?
2011. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nem akar elapadni s állandóan tele van.16 hónapos a gyerekem s közbe anyatejleadó is lettem.Valahogy szeretném csökkenteni.Van valami módszer?
2011. márc. 21. 08:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Ritkítsd a fejéseket! Csak akkor fejj, ha nagyon tele van, de akkor se szívd ki tljesen! Tehát a leszívott mennyiséget is csöllentsd! Egyik napról a másikra nem fog mnni sajnos, ez ugyanannyira hosszú "elválasztást" igényel majdnem, mintha szoptatnál...
2011. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megpróbálom,még ha nehéz is lesz kibírni.

Ráadásul a fogaim is sorra mennek tönkre már törzsvendégnek számítok a fogászaton.Mindig fájnak s kitörnek sorba.

Kalciumot mondták,hogy szedjek,de mivel régen volt egy vesekővem s nem tudom ott van-e még,így nem merek ilyet szedni.Pedig valamit kellene.

2011. márc. 21. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen dokihoz (házi), kérj egy laborvizsgálatot! A szoptatás nem szükségszerűen hozza magával a fogak romlását! Nálad valami nagyon hiányzik... Én már a 4. babámat szoptatom, immár több, mint 2 éve (a nagyok is ennyi idős korukig szopiztak), minden fogam egészséges, egyik se tömött...
2011. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor te szerencsés vagy!!!!!

Nekem is a 4.gyerekem,de az első 3-nál nem volt tejem.

Ez egyszerűen borzasztó,ami most van.Voltam már 2-szer is laboron,mivel a tej miatt 20 kilót lefogytam,de minden rendben volt.Csak a kolleszterinem egy kicsit magasabb volt az átlagnál.

Májusba megyek nőgyógyászhoz a kötelező rákszűrésre s akkor csak lesz valami megoldás a problémámra.

Csak az a baj,hogy minden pillanatba érzem,de megpróbálom csökkenteni a fejéseket.

2011. márc. 21. 09:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Gyerkőcöd szopik még?

Egy szoptatási tanácsadót is felhívhatsz, biztos többet tudnak a témában, mint a nőgyógyászod.

2011. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát már tegnap én is ezen gondolkoztam,hogy valami tanácsadót kellene felhívnom.Tudsz valakit ajánlani?Vagy hol kell érdeklődni?

A nőgyógyászt azért gondoltam,mert az talán el tudná apasztani.Sose cicizett a kisfiam,így neki is csak fejtem.

De még pluszba elvisznek havonta vagy 25 liert.

Az állandó szívástól nem lesz baja a mellemnek????Mert már ez is aggaszt!

2011. márc. 21. 09:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha fejsz,akkor miért nem akarsz tovább anyatejet adni a babádnak?

Az én babám 7 hónapos,anyatejleadó is vagyok,meg még a 2,5 éves gyerkőcömnek is anyatejet adok üvegből reggel,este,mivel több,mint 1 liter feleslegem van egy nap.

Ha kevesebbet fejsz,elvileg kevesebb lesz,csak pár napig feszülni fog.

2011. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:15 vagyok tegnapról.

Itt találsz tanácsadókat.


[link]

2011. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!