Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapadhat úgy a tejem, hogy...

Elapadhat úgy a tejem, hogy napi 6-8x szopizik babám, de csak pár perceket?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom nagyon cicifüggő. Reggel ahogy átjön órákig rajta lóg, szinte folyamatosan. Majdnem negyed hatkor jött ma is át, és szinte folyamatosan (egy fél óra kihagyással) 8-ig rajta lógott. Ez kábé mindig így zajlik reggelente, ezen kívűl napközben még legalább 5x szopizik, de csak 5 percig max. Közelembe kerül, egyből vágja hanyadt magát az ölemben, hogy neki cici kell. De egyre jobban azt veszem észre, hogy kevesebb van. Soha nem volt rengeteg, mindig épp annyi volt, hogy pont elég legyen. Ha elapadna mostanában, milyen tápszert adjak neki? És abból mennyit kell meginnia?
2011. márc. 30. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem kezdted el a hozzátáplálást?
2011. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elkezdtem már 4,5 hóasan kezdtünk kóstolgatni, kiváltani csak 6 hónaposan kezdtem. 7-8 hónapig szinte nem is evett, harmad annyi szilárdat evett, 6-7 hónapos koráig, de akkor is kis étkű volt ezekből.
2011. márc. 31. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a védőnőd, nekünk tegnap írta fel a receptet, ma váltjuk ki, még nem tudom, milyen.
2011. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!