Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha iszok egy citromos sört...

Ha iszok egy citromos sört (2%alkohol-tartalom), az árthat a babámnak ha szoptatom?

Figyelt kérdés
Tejserkentés céljából innám, a sima sört nem szeretem, azért innék citromosat.
2011. ápr. 3. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nah ugyan már!!az csak egy 2,2%-os citromos sor.Ha figyelmesebben elolvasnátok az ,,alkoholmentes soron,, még azok is tartalmaznak alkoholt 0,5%-ot.

Az én nogyogyászom ajánlja,hogy igyak sort,vagy bort.Nem mondom,hogy csinálom is,de a citromos sor tényleg nem árthat de semmit.

2011. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mostmár az alkoholmentes sörök általában nem tartalmaznak alkoholt.

A nőgyógyásznak mi köze van a szoptatáshoz?

Te tudod, mit adsz az anyatejjel a pici babádnak.

2011. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jah, és csak a 2,2%-os sörtől én személy szerint becsiccsentek, 30 éves vagyok...
2011. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt inkább beképzeled magadnak utolsó.
2011. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem ivott alkoholt hosszu ideje, erezheto a 2%-os sornek is a hatasa.
2011. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igyál KARAMALZ sört. Szoptatósoknak ajánlják. Tesco-ban, Auchanben meg tán Spar-ban is lehet kapni! Ez maláta ital, a Tesco-ban citromosat lehet kapni, kóstold meg sör helyett. Nem igazi sör ízű, de tuti alkoholmentes.

(A citromnélküli olyan mint a kóla, amiből kiment a szénsav, édes, nekem tetszik.)

2011. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a sok véleményt. Azt hiszem ezt a Karalmaz maláta üdítőt ki fogom próbálni. Vagy max alkoholmenteset rostos citrommal.
2011. ápr. 5. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!