Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet hason...

Szoptatás alatt lehet hason aludni?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy elég nagy melleim vannak.Hason szeretek aludni de néha érzem hogy nyomom.Ennek nincs köze a tejtermeléshez ugye?
2011. ápr. 4. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
persze hogy LEHET! ha nem zavar h a tejcsid a matracba felszivodik... :D vagyis nallam igy volt, engem zavart söt, akkorak voltak a cickoim h egyalltalan nem esett jo hason aludni, olyan voltam mint egy hibas görögdinnye, :D
2011. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D ez jó!Nem folyik annyira és használok melltartóbetétet.Ez a görögdinnye hasonlat nagyon találó!
2011. ápr. 4. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, persze. Nekem az elején nem ment, mert kényelmetlen volt, fájt a mellem, de most már megy (10 hónapos a babám)
2011. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:

Hát ha bírsz, feküdj. :)

Én elég kicsi vagyok, de se terhesen, se utána 2 évig nem tudtam, nem volt kellemes...

2011. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én magam alá gyűröm félig a párnát és úgy tudok hason aludni. :)
2011. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Akkor megnyugodtam hogy nem gátolja a tejtermelést.Annyira nem tudok mocorogni az ágyba hogy párnát gyűrjek oda mert hát.......köztünk alszik néha a kislányunk:)
2011. ápr. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!