Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen lehet ez a mellszívó?...

Milyen lehet ez a mellszívó? (linkelve! ) Tapasztalatok esetleg?

Figyelt kérdés

[link]

Mindenképpen elektromosat szeretnék,mert a kórházban nagyon bejött.:)Sajna az Aventes és a Medelás az nagyon drága nekünk,de ez még beleférne a keretbe...Ha valaki tudna írni tapasztalatot ezzel kapcsolatban azt nagyon megköszönném,de a vélemények is nagyon érdekelnek!

Előre is köszönöm!


2011. jún. 25. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia bár én nem olyat használtam amit belinkeltél de én ezt tudom ajánlani: [link]

Én ezt a védőnőtől kaptam mert nálunk lehetett ingyen bérelni és nekem nagyon bevált kb 10 perc alatt lefejtem cicinként 60-80ml tejcsit .Remélem segítettem kicsit

2011. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kellett elektromos mellszívó mert mire hazajöttünk a kórházból, úgy bekeményedett a mellem, hogy a babám be sem tudta kapni, kézzel meg nem tudtam kifejni.

Nekem az lett a megoldás, hogy megvettem a medela kézi mellszívót és kikölcsönöztük a gépet 1 hónapra, amire rá lehetett csatlakoztatni. Kb a 3. héten feleslegessé is vált a gép, mert már a kézi szívóval is szépen le lehetett fejni a tejet, majd amikor beállt a kereslet-kínálat egyensúlya, azt se használtam már.

Második babámnál már egyáltalán nem kellett gépi mellszívó és a kézit is csak max. fél évig használtam.

2011. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes, mindent tud, amit kell, kíméletes, kicsi, praktikus. Nekem ilyen van, imádom. És mégsem 40000, és mégsem használt.
2011. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!