Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A nagy cicivel igaz hogy...

A nagy cicivel igaz hogy nehezebb szoptatni? Nekem nagy es kicsi a mellbimbom! Alig megy a szoptatas meg kiemelovel is. Mi a tanacsotok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy,és befeléforduló a bimbóm.Én is kiemelőt használtam.
2011. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy mellem volt/van,de az nem befolyásolja a szoptatást. Viszont totál lapos a bimbóm. Csak bimbóvédővel tudtam szoptatni,de a babámat nem zavarta.Többször póbáltam nélküle,de kérdőn nézett rám és megvárta a "bimbit".Aztán beletörődtem és 21 hónapig így szoptattam. Aztán kölcsönösen leválasztottuk egymást:-)
2011. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy mellem van, semmi összefüggés nincs, hogy ezzel nehezebb vagy sem.

Indulj ki abból, hogy mindenki tud szoptatni, aki akar, és hajrá. Ne beszéld rá magadra, hogy nagy mellel nehéz. Kiemelővel nehéz, az tuti, de sok gyakorlással bele lehet jönni. Próbáld meg, hátha rákap a babád a kis bimbóra is. Az udvarát is be kell kapnia mellé úgyis. Lehet, hogy megtalálja a megfelelő módot magának.

2011. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy nincs összefüggés.
2011. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!