Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a max. Mennyiség anyatejből...

Mi a max. Mennyiség anyatejből amit le tudtok adni egy hónapban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Én pénteken fejeztem be,mert már 16.hónapba lépett a kisfiam s a nőgyógyász azt tanácsolta,hogy fejezzem be!

25-30 litert vittek minden hónapba.

5 hónapos volt a kisfiam,mikor elkezdtem s még mindig ömlött!

2011. ápr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Szia!

Én 3 hónapig 36 litert is le tudtam adni,amikor még éjjel is fejtem,de egy kicsit elfáradtam,úgyhogy most már éjjel nem fejek,azóta 30 liter van egy hónapban.Napi majd 2 liter tejem van,úgyhogy van miből.

Te mennyit szoktál?

2011. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20-30 litert szoktam,attól függ mennyi fáradt napom van 1 hónapban. :)) Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 13. 08:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Első voltam!


Vigyázzatok vele,mert teljesen rá fogtok menni!Ezt már csak tapasztalatból írom.Nem fog elapadni a tejetek s úgy jártok,mint én!

Ráadásul 20 kilót is lefogytam!


Minden jót!

4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

S még annyit fűznék hozzá,hogy még annyit se mondtak volna,hogy köszönjük,hogy segített.

Azért ennyit elvártam volna.Most pedig szedem az apasztógyógyszert,amitől valami rendkívüli módon rosszul vagyok!

Ja és a fogatokra vigyázzatok!!!!!!!!!!

2011. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én 7 hónapja csinálom,igaz fogytam 5 kilót,de nem bánom.Már egy ideje,nem fogyok és élvezem,hogy annyit ehetek,ami belém fér.:)Vitamint is szedek,talán ez fedezi a szükségleteimet.

2011. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mi is 25- 30 litert adtunk le a lányom 2,5 éves koráig. Jó kis pénz volt belőle.
2011. ápr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsótól kérdezném,hogy,hogy tudtad utánna elapasztani ezt a nagy mennyiséget?

Mert én is ebbem a cipőben járok most,de én már gyógyszerrel apasztom.

16 hónappos a kisfiam.S milyenek lettek a melleid?

Mert a nógyógyászom azt mondta,azonnal be kell fejezni,mert lógni fógnak a melleim.

2011. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nálunk maximum a gyerek 9hónapos koráig lehet a kórházba tejet leadni, mert utána már átalakul az anyatej összetétele és az a kicsi babáknak nem jó.

Én első hónapban adtam le 22l-t- ez volt a maximum.

2011. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó előtti válaszolónak csak annyit, hogy azt olvastam, hogy csak akkor fognak lógni a melleid szoptatás vagy állandó fejés után, ha amúgy is lógnának, ember függő, adottság, és genetika. Természetesen nem vagyunk egyformák. Persze én is félek a "lógástól". :)
2011. ápr. 18. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!